Shimmy'n'twist!

V online tanečním mikrosvětě dělám vše pro to, aby to nezůstalo bez povšimnutí, a pevně doufám, že už jsou všichni zdoláni mou reklamou a pod nátlakem si zakoupili lístek. Je ale možné, že sem čas od času zabloudí nějaký netančící solitér. Právě pro něj tu mám malé překvapení. Hleď!

Je to tak. Naskytla se příležitost, byla chuť, bylo nadšení. Slovo dalo slovo a vzešla z toho první taneční akce pod záštitou mé maličkosti. Již tuto sobotu nás poctí svou návštěvou Alisa Gurova, a nejen, že nás něco naučí, ale ještě nám ukáže, co umí.

A že toho umí fakt hodně, hele!

Kromě Alisy budou v divadle k vidění další tribalové, orientální, ba i burleskní kusy a také zazní jedinečný mluvený projev slečny Jannah. Vedle tanečnic českých vystoupí i jedna tanečnice německá, jedna slovenská a jeden muž. Nechci prozrazovat, co se tam bude dít, ale jedno vám povím. Posledně v Brně jsem běhala po pódiu v nedbalkách a chystám se to udělat zas'!

Lístky jsou za kilčo, no neber to v dnešní době. Takže neváhejte a doražte, ať máte nač vzpomínat. Za zábavný večer vám ručím!

Psssst! Vstupenky se rezervují zde.