Srdečné pozvání na večer plný tance (a možná i zpěvu)

Školní rok se nám nemilosrdně nachyluje, je tedy čas pro další kavárenskou orientální veselici. Datum bylo stanoveno na 14. června, tančit se tedy bude již tuto sobotu. Tentokráte se přesouváme z Dadapu do Café Standard v ulici Karolíny Světlé. Své síly spojily dokonce tři pančelky, takže program bude barvitý a přivítáme mezi sebou i několik nových, v rámci našich večírků neokoukaných tváří. Atmosféra bude jako vždy radostná a budeme mít svoje vlastní sklepení a v něm svou vlastní obsluhu, abychom nemuseli pořád trajdat k baru. To vše za symbolický vstup pětadvacet korun českých, no neberte to.

Chcete-li se přijít podívat, jste srdečně zváni. I já tam budu mít svých plus minus patnáct minut slávy. Zde je program.

Kromě dvou sólových vystoupení vám za sebe mohu přislíbit několik speciálních vychytávek. Budete moci uzavírat sázky, jestli před svým třetím výstupem vyměknu a vzdám to, nebo jestli budu hrdina. V případě druhé možnosti vám poskytnu unikátní podívanou, jak se poprvé v životě popasuji s tancem na živý zpěv, což bude improvizace autentická a ryzí (nějak jsem se nestihla připravit, no...). Třetí humorný moment bude ta chvilka mezi předposledním a posledním bodem programu, kdy se budu muset kompletně převléci a opět nastoupit. Kolik končetin si při té bleskové akci zlámu, kolik součástí kostýmu roztrhnu a kolik šperků poztrácím, to nám prozradí až sobota. Takže neváhejte a přijďte, bude veselo. Začínáme v sedm!