První jarní měsíc

Při pohledu do diáře na měsíc březen si pomalu začínám připadat jako muzikant na štaci. To si ale nestěžuji, chraň pámbů. Jak jinak oslavit příchod jara, než pěkně po pohansku tancem, no ne? Tak se pojďme podívat, co že mě to čeká.

 1. březen – Ananta
  Dlouho avízovaná benefice pro Indii, na kterou se moc těším. Bude to v pohodě a v klídečku, vylezu před publikum v poloze, v jaké jsem se ještě neprezentovala, a návdavkem se po vystoupení pořádně nadlábnu.

 2. březen – Tribal Prague
  Poprvé sama na větším pódiu. Tam už to asi nebude tolik v pohodě a v klídečku, ale jistě to bude nezapomenutelné a já už dospat nemohu. Nemůžu se dočkat i seminářů, na které jsem si vzala volno. Navíc mi bylo dovoleno vyměnit si původní starou a otančenou skladbu za novou a lepší, a to mě speciálně těší.

 3. březen – Ples v pražském Břevnově
  Toto překvapení na mě vyskočilo včera z mailu. Vystoupení bude pod hlavičkou mé milované Matahari Group, ale tančit budu sama samotinká (to nefňukám, to se chlubím). Bude to dobrodružné. Ještě si musím vymyslet, co že tam vlastně budu předvádět!

 4. březen – Orientální rej studia Tasmina v Jablonci
  Můj oblíbený babinec na cestách aneb Matahari Group se vydává na sever, aby tam oslnila všechny přítomné bombastickými růžovými kostýmy (a samozřejmě tklivým přednesem). Pro mě to bude výlet za odměnu a těším se, že se po všech těch sólových exhibicích postavím na plac s ostatními děvčaty. 

Inu, je bezva vidět, že ty hodiny práce nepřicházejí nazmar. Budete-li mít cestu kolem, klidně se na nějaké z akcí zastavte, budu jen ráda. 

P.S. Přijdete-li, uvidíte mého nového, naprosto úchvatného tanečního kamaráda. Nechci to úplně propálit dřív, než ho vezmu mezi lidi, ale svrbí mě to na jazyku, takže na to musím od lesa. Hádejte, co by to mohlo být!