Náhled do diáře

Tak jsem si říkala, že už jsem dlouho nic nenapsala. Že to může vypadat, jako kdybych se snad flákala nebo co. No, přátelé, není tomu tak. Není to ticho po pěšině, alébrž klid před bouří. Co to tedy ve vší tichosti peču?

Směr první – ATS
Plíživě mě to pohltilo. Napřed jsem se přidala k jedné skupině, abych se roztančila. Pak jsem spoluzaložila druhou. Potom jsem si pořídila boží opravdovou ATS sukni. Vzápětí mi přestaly být dobré tréninkové činelky. Poté jsem si u své hlavní kostymérky Moniky objednala choli, vyrobila si pás a aktuálně zápasím s podprdou. Toto mé snažení vyvrcholí v březnu, kdy bych si měla dát svou ATS premiéru na Tribalu Prague. Už se mi o tom začíná zdát a modlím se, abych to holkám moc nezmrvila. Pódium už mi strach nenahání, ale formát trochu ano. Jediné, co mohu dopředu slíbit, je to, že u toho budu ve své sukni a se Saroyany na prstech opravdu krásná.

Směr druhý – fusion
Ten byl teď, chudinka, dočasně odsunut na druhou kolej, ale to neznamená, že jsem na něj zanevřela. Má maličkost by se měla mihnout na již zmíněném TP a na open stage v rámci Belly Dance Evolution. Také budu tančit v Jablonci na plese Tasminek, kde si dám jak sólo, tak rozlučkový tanec s Matahari Group, na kterou mi už pro všechen ten tribal nezbývá čas. V dubnu si odskočím do Budapešti, kde vystoupím na show A hét Föbün és a hét Erény (zvědaví nechť prohnati google translatorem ráčí) jakožto Pýcha. And last but not least, přihlásila jsem se do tanečního projektu s April Rose v rámci Tribal Beads. To bude trošku stresík, ale kvalita.

Směr třetí – cestovací
Tančí se všude, kam se podíváš. Já ráda nejen tančím, ale i cestuji, tudíž mi přijde jako hřích to nepropojit. Paříž už mám letos za sebou, ATS semináře s Tamarind Tribal v Budapešti, Tribal Beads v Bratislavě, Tribal Roma Meeting v Římě a Caravanseray ve Vídni před sebou. Je to zatím jen první nástřel, ale myslím, že se mi podařil. Uvidíme v průběhu roku, o co se ještě rozroste.

Směr čtvrtý – studijní
Bude toho hojnost. Od studia ATS a fusion přes skupinové choreografie a rozmanitou taneční techniku po práci s muzikalitou a teorii choreografické práce. Od soukromých hodin přes semináře po intenzivky.

Abych to shrnula. Nevím, kam přesně směřuji, nicméně to by v tom byl čert, abych se tam po letošku výrazně nepřiblížila. Myslím, že si to užiju.