Nějaké ty noviny kolem začátku prázdnin

Blíží se několik zábavných akcí, na jejichž programu figuruje i mé jméno, tudíž je mou povinností o nich informovat potenciální publikum, že ano. Nechoďme tedy dlouze okolo a pojďme rovnou na to.

První se koná již tuto sobotu, to jest 21.6.2014, v divadle U Hasičů. Jedná se o show tanečního studia Eglal a já tam také budu. To je tak, když se člověk namlsá divadelního pódia, pak už je těžko slézat. Na programu je dvaatřicet vystoupení v podání Češek, Slovenek a jedné Belgičanky (Khalidy) a bude to velkolepé. 

Šest dní na to, tedy v pátek 27.6.2014, proběhne Tribal hafla v kavárně Potrvá, kde bych se měla také pár minutek předvádět prezentovat. Bude to méně formální a více komorní, a jelikož to pořádají dámy z Tribal Prague, mám naprostou důvěru, že to bude zorganizované na jedničku s hvězdičkou.

No a největší bomba, 14.7.2014 zahajovací show v rámci festivalu Tribal Umrah. Kritéria byla přísná, takže se mi stále ještě ani věřit nechce, že jsem byla vyselektována. Nicméně je to tak, takže přijďte na Portheimku dělat diváky. Nic tribalovějšího tu do konce roku asi nebude.

Prostě se neostýchejte a doražte ve velkém počtu, klidně na všechny tři akce. Bude nač koukat!