Co je nového

Tak mi to prošlo! Udělala jsem další krůček vpřed na té zábavné cestě za osobním vývojem a stal se ze mě trenér tanečních disciplín. Tedy na papíře. Hele.

Nemohu říct, že by to bylo úplně snadné. Čtvrt roku jsem přežila prakticky bez volných víkendů, neustále nevyspalá, namožená, se svalovými horečkami a bez společenského života, ale stálo mi to za to. Že jsem se mnohé naučila, to už jsem tu zmiňovala. Zároveň jsem v sobě probudila vášeň pro jógu a zájem o klasické techniky a moderní tanec. Také mě začala bavit anatomie, což je opravdu s podivem, protože hodiny biologie na gymnáziu jsem všechny do jedné proseděla otrávená. Potkala jsem fůru inspirativních lidí, a jak se zdá, i kamarádku do dua. Takže mám-li to zhodnotit, za mě dobrý.

A co teď s tím vším volným časem? Tak předně se bude trénovat. Jelikož toho stále ještě nemám dost a zvykla jsem si být o víkendech činorodá, budu v květnu ještě činorodější.

Na červen se začínají rýsovat nějaká vystoupení, což upřesním zavčasu. A co se týče toho nově nabytého papíru, mám takový plán... Ale ještě vám to neřeknu, to až jestli se to podaří zrealizovat.

Takže vzhůru do toho, ať má ten druhý kvartál stejně pozitivní bilanci jako ten první!

P.S.: Zajímá-li vás klasická technika tance, jeho vývoj a moderní formy, hlídejte si stránky pražského Centra tance. Každým dnem by se tam měl objevit seminář s paní profesorkou Drápalíkovou z taneční konzervatoře. Její hodiny byly to nejlepší, co mi lektorský kurz dal. Nenechte si ji utéct, byla by to velká škoda.